Оқуға түсушілерге 2017
KZ
RU
EN

«Әл-Фараби» Республикалық Олимпиадасы

 Құрметті "Әл-Фараби-2017" Республикалық олимпиадасына қатысушы!

Әл-Фараби атындағы Қазақ Ұлттық университеті (ҚазҰУ) Сіздерді 2017 жылдың 6-7 сәуір аралығында өтетін «Әл-Фараби» Республикалық олимпиадасының шешуші 3-кезеңіне қатысуға шақырады.

Өтетін орны: Алматы қ., әл-Фараби даңғылы 71,      Әл-Фараби кітапханасы.

Олимпиаданың 3-кезеңінің қатысушылары міндетті түрде «Әл-Фараби» Республикалық олимпиадасына қатысу туралы үлгіні (З кезеңге қатысу өтініш нысаны) толтырып, 20-наурызға дейін жіберуі тиіс (өтінішсіз қатысушылар 3 кезеңге қатыстырылмайды). Мына эл. почтаға жіберулеріңізді сұраймыз: abiturient.kaznu@gmail.com

3-кезең күндізгі түрде өткізіледі:

1. Қатысушалардың ғылыми (жобалық) жұмысы және оны қорғау;

2. Олимпиадалық есептерді шығару:

- жаратылыстану пәндер үшін есептер шығару;

- гуманитарлық пәндер үшін эссе жазу.

Ескерту: осы жерде «Әл-Фараби» Республикалық олимпиадасының алдын ала бағдарлаасымен танысуға болады.

Растау үлгісі

   

ӘЛ-ФАРАБИ-2017 РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ОЛИМПИАДАСЫНЫҢ 3-КЕЗЕҢГЕ ӨТКЕН ҚАТЫСУШЫЛАРДЫҢ ТІЗІМІ

Аты-жөні

Облысы

Мектебі

Химия

1

Шарапатова Айман Акыновна

Павлодар

СОШГ 9

2

Шахатаева Акмарал Балташевна

Павлодар

ГУ "№20 мектеп-лицей "

3

Нұрмахан Ақерке Ерланқызы

Қызылорда

№249 мектеп -лицей

4

Жорабай Ақниет Жандарбекқызы

Оңтүстік Қазақстан

Т.Бигелдинов атындағы №118 орта мектебі

5

Жақсылық Ырысты Жантуреқызы

Оңтүстік Қазақстан

Дарын 

6

Мухтаров Дастан Саматулы

Алматы қаласы

Абай атындағы РММИ

7 

Төлеген Даурен Ғалымжанұлы

Оңтүстік Қазақстан

Кентау ҚТЛ

8

Сарсембай Амангельды Алибекович

Павлодар

ҚТЛ

Ағылшын тілі

1

Муффмин Ая

Шығыс Қазақстан

Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көп салалы гимназия

2

Манкенова Азиза Айдаровна

Қарағанды

Химия-биологиялық бағыттағы Назарбаев зияткерлік мектебі

3

Альпаева Карина Кайратовна

Маңғыстау

2 орта мектебі

 

4

Кадырхан Акерке Куаткызы

Павлодар 

Жас дарын

5

Кенжибек Сапарбек Өмірбекұлы

Ақмола

Көкшетау қазақ-түрік лицейі

6

Аманғазина Ақерке Нұрлан

Алматы қаласы

Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ бейіндік мектебі

7

Сатыбалдина Аружан Талгатовна

Алматы қаласы

Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ бейіндік мектебі

8

Хихметова Камила Толегеновна

Қарағанды

НИШ ХБН

9

Манарбек Назерке

Астана қаласы

НЗМ ХБ

Биология 

1

Бейсенова Дана Бакытовна

Алматы қаласы

138

2

Бекбатыр Мәлика Күмісбекқызы

Алматы облысы

Қадырғали Қасымұлы Жалайыри атындағы

3

Исмаилов Шахмурат Таиржанович

Алматы қаласы

№118 мектеп -гимназия

4

Тастамбек Аружан Талғатқызы

Оңтүстік Қазақстан облысы

№18 Жандарбеков атындағы жалпы орта мектеп

География

1

Турсынбай Айдос Асан

Жамбыл облысы

Дарын

2

Құлымбетов Мұхамеджан Әбдіманнапұлы

Оңтүстік Қазақстан

№3 Кентау қазақ-түрік лицейі

3

Сыздыкова Айжан Галымжанкызы

Оңтүстік Қазақстан

8 Гимназия

4

Ермуханова Рабия Манарбековна

Алматы қаласы

№111 Гимназия

5

Кушжанова Жанель Нургалиевна

Алматы қаласы

121

6

Құсайын Мадина Төлегенқызы

Павлодар 

Дарынды балаларға арналған №3 гимназия

 Қазақстан тарихы

1

Серикова Залина

Атырау облысы

2

2

Төлеген Аяжан Ершатқызы

Алматы қаласы

№138 гимназия

3

Мамашаева Наргиз Каримжановна

Алматы қаласы

" №132 Гимназия " КММ

4

Молотов Фаиз Хакимович

Алматы қаласы

105

5

Нұсқаубек Серікгүл Нұсқаубекқызы

Шығыс Қазақстан

"Бірлік орта мектебі " КММ 

 Қазақ тілі мен әдебиеті 

1

Русланқызы Дана

Алматы облысы

Абай атындағы РММИ

2

Олжас Сайлаубек Али

Алматы қаласы

№177 мектеп ЖББ

3

Тілеужан Ақбота Ғаниқызы

Алматы қаласы

Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ бейіндік мектеп

4

Шыныбай Нұрбол Қуанышұлы

Кызылорда

№249 мектеп-лицей

 Математика

1

Әбдікәрім Айдана

Жамбыл облысы

КТЛ

2

Тинчлик Нұрболат Жангибай

Оңтүстік Қазақстан

Қаппаров

3

Тастан Нұрбек Сұлтанбекұлы

Оңтүстік Қазақстан 

Жамбыл Қаппаров атындағы №5 миамандандырылған 

физика-математикалық орта мектеп-интернаты, КММ

4

Мейірбек Қуаныш Талғатбекұлы

Оңтүстік Қазақстан

Дарын школа-интернаты

 Неміс тілі

1

Савина Злата Вадимовна

Павлодар

№3 гимназия

2

Ибраева Жанель Еркиновна

Алматы қаласы

105 гимназия

 Дүниежүзі тарихы

1

Жакина Танирис Аслановна

Павлодар

Дарынды балаларға арналған Облыстық көпсалалы лицей-интернат 

2

Серикбаева Айымжан Канатовна

Оңтүстік Қазақстан 

8 гимназия

3

Даубасов Нұрдәулет Сабитұлы

Алматы қаласы

176 мектеп

 Орыс тілі мен әдебиеті

1

Ким Ксения Александровна

Павлодар 

"№3 Дарынды балаларға арналған" Гимназиясы

2

Сычева Алена Андреевна

Алматы қаласы

О. Жандосова атындағы №105 КММ

3

Кусаинова Ляззат Ихсановна

Ақмола облысы

12 орта мектеп КММ  

4

Солоткина Анна Сергеевна

Алматы облысы

2 орта мектеп ГКУ

 Физика

1

Нұрғали Жасұлан Бақытжанұлы

Ақтөбе облысы

21

2

Садыров Дамир Бахитжанович

Батыс Қазақстан облысы

Қазақ-түрік лицейі  

3

Махсот Ақтоты Талғатқызы

Атырау облысы

Атырау облысы ұлттық гимназиясы

 Француз тілі

1

Туртаева Наргиз Кайратовна

Астана қаласы

№3 мектеп -гимназия

2

Бактыгожаева Элина Салауатовна

Алматы қаласы

.Мажита Бегалина атындағы 120 Гимназия  

3

Пазылов Темирлан Саматулы

Павлодар 

№3 дарынды балаларға арналған гимназия

Информатика

1

Юсупов Темиржан

Шығыс Қазақстан облысы

Назарбаев Зияткерлік мектебі

2

Әтен Айғаным

г.Алматы

№173 мектеп-лицей 

2

Маденият Арсен

Шығыс Қазақстан облысы

NIS Semey

4

Кияков Амангельды

Шығыс Қазақстан облысы

НЗМ ФББ

5 

Макашева Тейли

Алматы қаласы

№12 гимназия

6

Пірмағанбет Нұржан

Кызылорда облысы

№3 мектеп -лицей

7

Кожахмет Еркебулан

Кызылорда облысы

№3 мектеп-лицей 

8

Еримбетов Альтаир

Алматы облысы

№92

Обратная связь

* Имя
* E-mail
Ваше сообщение